Kolekcje

Chroma

Kolekcja tapet papierowych z niepowlekaną włókniną. Tekstura tapet o ciekawym połysku w zestawie 60 pastelowych kolorach.

Szerokość tapet: 53cm, długość rolki: 10,05m

Diamond

Kolekcja tapet papierowych o wysokim stopniu zmywalności. Wzory graficzne niezwykle trendowo połączone z motywami ornamentalnymi czy scenkami rodzajowymi. To eklektyczne połączenie w niezwykle dobranych kolorach wniesie do wnętrza doskonałe wzornictwo i wysoki poziom designu.

Szerokość tapet: 53cm, długość rolki: 10,05m

Textures

Kolekcja drukowanych tapet papierowych dobrze zmywalnych i włókninowych – bardziej wytrzymałych od tradycyjnych tapet papierowych. Produkt w nowoczesnych, oryginalnych wzorach takich jak: skóra węża, zamsz, ślad wałka czy błyszczący tynk i wysmakowanych, subtelnych kolorach.

Wzory występują w dwóch szerokościach rolek: 8,2m x 68,6cm i 10m x52cm.

LEATHERITZ

Kolekcja zmywalnych tapet pokrytych winylem, to propozycja dla klientów poszukujących unikatowych wzorów- produkty z katalogu Leatheritz przeznaczone są zwłaszcza do wnętrz ekskluzywnych i w stylu glamour. Oryginalne i niepowtarzalne struktury imitują naturalną skórę, włosie, skórę węża czy finezyjny wzór pasków zebry. Zestawienie mnogości wzorów, delikatnego połysku oraz wysublimowanych kolorów daje idealną propozycję do wnętrz o wysokim standardzie i do miejsc potrzebujących mocnego akcentu dekoracyjnego. Zarówno drobne pikowania, przeszycia fastrygą we wzór rombu, delikatne łezki, fantazyjne zawijasy jak i geometryczne kwadraty pozwolą Państwu zaprojektować niepowtarzalny klimat pomieszczeń.
Szerokość tapet: 53cm, długość rolki: 10,05m

Elements

To kolekcja tapet papierowych o wysokim stopniu zmywalności i wzorach inspirowanych elementami z natury. W bogactwie wzorów odnaleźć można takie motywy jak: bambusy, źdźbła traw, tafla wody, dekoracyjne kamienie a także cegły, deski, marmur.
Wzory ukazane są w graficzny, nieco zmodyfikowany sposób. Ich oryginalność zapewni nietypowy wygląd każdej ściany. Ciekawa propozycja do mniejszych powierzchni użytkowych.
Szerokość tapet: 52cm, długość rolki: 10m